Zdraví a životní styl

Podzimní jóga

I když předsevzetí na zlepšení fyzické kondice jsou spojována spíše se začátkem roku, případně jarními měsíci, kdy se chceme dostat znovu do formy, začít cvičit třeba jógu můžete klidně i na podzim. Můžeme si tak snáze udržet pohodu získanou letním plaváním a turistikou a také se lépe připravit na podzimní nepohodu a období respiračních chorob.

8 překvapujících zdravotních výhod medu

Med je jednoduše přírodní zázrak! Proč? Léčí rány, pomáhá proti infekcím, podporuje hubnutí a mnoho dalšího.

Jak se zbavit roztočů

Mnoho lidí zajímá to, jak se zbavit roztočů, kvůli humbukům obklopujícím alergie na roztoče. Většina tohoto humbuku je soustředěna na roztoče z domácího prachu, ale podle studie nalezené v The Annals of Allergy jsou ušní roztoči stejně tak důvodem k obavám při léčbě alergií jako roztoči. Skutečným zdrojem roztočů alergických reakcí lidí není přítomnost roztočů, nebo dokonce jejich kousnutí, ale…

9 potravin, které přirozeně čistí vaše ledviny

Věděli jste, že ledviny jsou zodpovědné za odstraňování odpadních produktů z vašeho těla? Pokud máte vysoký krevní tlak, cukrovku nebo ucpávání tepen, může se u vás projevit špatná funkce ledvin.

Víte, proč je dobré snídat saláty?

Přestože si saláty představíme spíše na večeři, k svačině, případně k obědu, přišli výživoví odborníci na to, že jsou vhodné i jako snídaně. Proč? Důvodů je celkem dost. Tak se pojďme podívat, proč si ráno trochu přivstat a připravit si k snídani vynikající salát. Ingredience pro něj máme neustále na dosah jak v Tescu, tak třeba v Lidlu. Zejména Lidl…

Křemelina – zdroj křemíku nejen pro vaše kosti

Naše tělo potřebuje ke svému fungování bezpočet minerálů, stopových prvků a vitamínů. O některých z nich – jako je například železo či vápník – slýcháme takřka denně ze všech stran. O jiných se však mluví málo nebo takřka vůbec.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.