Volný čas

Nejlepší telefon současnosti? HONOR Magic5 Pro je špičkový, navíc s tabletem zdarma

Nový HONOR Magic5 Pro se od svého debutu na český trh těší nevídaně velké oblibě. Na jednu stranu je to dáno faktem, že jde o jeden z nejlepších smartphonů současnosti, který v dubnu získal ocenění od DxOMark za nejlepší foťák a displej na trhu. Zároveň ale HONOR u své vlajkovky láká na velmi zajímavou akci, kdy k telefonu získáte zcela…

Propagujte se soutěžemi na Vyhrajto.com

Dát o sobě vědět nemusí stát velké peníze. Ideální je, když si informace, které zmiňují vaši firmu, lidé mezi sebou sdílejí sami a zdarma. Ideálním způsobem, jak toho docílit, je nabídnout lidem možnost něco vyhrát. Uspořádat soutěž tak, aby odpovídala platné legislativě a zároveň byla atraktivní pro soutěžící ale není úplně jednoduché. Pokud nemáte čas a energii soutěže sami pořádat,…

Řeznické štočky a další vály

Značka Labbro nezastřešuje jen e-shop s výrobky pro kuchyň i další části domácnosti cizích českých i zahraničních značek, ale také vlastní výrobky firmy Truhlářství Michal Pysk.

Medy s chutí ovoce

Med patří k nejúžasnějším potravinám v našem jídelníčku už díky tomu, jak vzniká, a co jeho vznik provází. Sběr sladkého nektaru z květů, který tvoří jeho základ doprovází opylování, bez něhož bychom neměli úrodu ani z polí, ani ze zahrad. Kdo někdy viděl dokumenty z včelích úlů, nemůže dokonale sladěnou práci včelího společenství označit jinak než jako fascinující.

Čelovka na běhání je vhodná do parku i pro lesní cesty

Držet se v kondici, mít pravidelný pohyb. Nejsnadnější je právě začít běhat, pokud nepočítáme různé eliptické trenažery a rotopedy. Utužování fyzičky někde na čerstvém vzduchu je ale v jarních a letních měsících nesporně příjemnější než pocení kalorií doma v obýváku.

Prohlídky letadel, vlaků a dobré jídlo v Plzni

Poslední červencový víkend si v Plzni užijí především milovníci silných strojů. Mimořádně bude přístupné depo kolejových vozidel a po delší pauze se v sobotu otevírá Hangár 3, kde jsou vystavené historické letouny. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří si rádi zkouší originální chutě, protože pro ně chystají pestrý výběr kuchaři na festivalu Street food Plzeň.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.