Nákupem v outletu i second handu ušetříte

Oblečení potřebujeme všichni. Někdo má jeho nákup jako hobby, jiný nakupování a zkoušení doslova nesnáší, ale čas od času se návštěvě obchodu s oděvy nevyhne nikdo. „Second hand“ znamená v překladu „druhá ruka“, a to skutečně nabízí.

Jedná se o použité oblečení, tedy o oděvy, které už někdo nosil, i když třeba jen velmi krátce, nebo si ho koupil a nikdy nepoužil. Je to oblečení, které má svou historii a určitou patinu, ale v nabídce kvalitních second handů můžete najít i doslova skvostné kousky.  Stačí mít trochu štěstí.

Outletové obchody nabízejí značkové oblečení zcela nové. Některé má dokonce původní visačky, jiné je sice bez visaček, ale rovněž nepoužité. Do outletů se nakupuje ve velkém, například ze zrušených obchodů či obchodních řetězců, ze značkových prodejen, které potřebují uvolnit sklady pro nové kolekce, případně přímo od výrobců. Proto je oblečení v outletech výrazně levnější, než bylo původně.

Síť 37 kamenných secondhandových a outletových prodejen má v České republice například společnost Bellitex. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších firem podnikající v segmentu použitého a zlevněného textilu, obuvi a módních doplňků. Kromě kamenných obchodů provozuje také vlastní e-shop Bellitex. Online nabízí dámské, pánské i dětské oděvy a v menším množství i obuv. Vybírat můžete nejen podle velikosti a ceny, ale také podle toho, zda chcete zboží nové a s visačkou, nové bez visačky, nebo použité oblečení. To je ale vždy v perfektním stavu, často skoro nebo vůbec nenošené.

Jak kamenné prodejny, tak i e-shop svou nabídku neustále rozšiřují. Pravidelně je doplňováno také nové zboží, takže si online i osobně můžete pořídit krásné oblečení za skutečně vynikající ceny. Akce ho mohou ještě zvýšit. O novinkách se můžete nechat prostřednictvím e-mailu, stačí si přihlásit odběr novinek. O těch se můžete dočíst i na Facebookové stránce Bellitex.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.