Proč se zajímat o hladinu testosteronu v krvi?

Jste muž po třicátém roku věku? Pak i vás se týká postupný úbytek hladiny testosteronu v krvi. Nedostatek tohoto hormonu dokáže pořádně znepříjemnit každodenní profesní i soukromý život.
Problémy se spánkem, výkyvy nálad, zhoršená fyzická výkonnost, hromadění tuku, zhoršená pevnost kostí, horší paměť a schopnost koncentrace, to jsou jen některé negativní projevy nízké hladiny testosteronu.

Nenechte se přitom mýlit, výše uvedené se netýká mužů v opravdu pokročilém věku. Vlivem sedavého způsobu života, nevyvážené stravy či nadměrného stresu trpí nízkou hladinou testosteronu i muži kolem čtyřicátého roku věku.  Pokud se tedy blížíte k tomuto životnímu jubileu a trápí vás výše uvedené problémy, nechte si pro jistotu změřit hladinu testosteronu v krvi. Pokud se potvrdí, že hladina tohoto hormonu je nepřirozeně nízká, je možné ji opětovně zvýšit např. za pomoci testosteronových injekcí či testosteronového gelu.


Hladinu testosteronu zvyšujte za dohledu lékaře

Jakoukoliv snahu o zvýšení hladiny tohoto hormonu byste měli nejdříve konzultovat s lékařem, který v ideálním případě bude monitorovat váš zdravotní stav po celou dobu léčebné kúry. Rozhodně byste se neměli pokoušet aplikovat doma látky zakoupené na internetu či v šatně posilovny.


Využijte služeb kliniky nabízející služby od A do Z

Celým procesem, tj. úvodním změřením hladiny testosteronu, návrhem léčebné kúry, aplikací testosteronu a průběžným monitoringem zdraví, vás mohou provést pracovníci společnosti Alphalabs s.r.o., která do České republiky přináší dekádami ověřené know-how ze zahraničí. Více o službách Alphalabs s.r.o. se dozvíte na internetových stránkách  https://www.alphalabs.cz.

Zdroj obrázku: Billion Photos / Shutterstock.com
Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.