Krása a móda

Jak vybrat oblek pro ženicha?

Chcete se na svatbě líbit sami sobě, nevěstě i hostům? Právě pro vás jsme připravili níže uvedené řádky…

Nákupem v outletu i second handu ušetříte

Oblečení potřebujeme všichni. Někdo má jeho nákup jako hobby, jiný nakupování a zkoušení doslova nesnáší, ale čas od času se návštěvě obchodu s oděvy nevyhne nikdo. „Second hand“ znamená v překladu „druhá ruka“, a to skutečně nabízí.

Co se suchou a povadlou kůží na těle

Chybí vaší kůži pružnost a dostatečná obranyschopnost? Dopřáváte své kůži dostatek tělu potřebných vitamínů a složek podporujících její zdraví? Péče o vaši kůži nejen povrchově ale především vnitřně je základním předpokladem pro plnění její primární funkce ochrany vašeho těla. Co vše můžete udělat pro největší orgán vašeho těla ještě dnes?

5 módních kousků, které nesmíte zapomenout na dovolenou u moře

Dovolená není jen skvělou příležitostí, jak zapomenout na strasti všedních dnů a odpočinout si od všeho, co na nás život během roku naložil. Je to také ideální doba, kdy můžeme vytáhnout ze šatníku odvážnější modely, ve kterých bychom si do práce netroufli a ukázat tu část sebe sama, kterou si necháváme jen pro spontánní chvilky plné radosti u moře. Přinášíme…

Nyní jsou trendy opozitní barvy

Jaké jsou nové trendy pro podzim a zimu? Aktuální sezóna má co nabídnout, nejen pokud jde o použité materiály a barvy, ale také druhy šperků. Klesající podzimní teploty bohužel donutí ženy i muže více se zahalovat a jejich oblíbené doplňky už nebudou tolik na očích jako v parném létě. Ale i na podzimní počasí se dá snadno vyzrát.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.