5 módních kousků, které nesmíte zapomenout na dovolenou u moře

Dovolená není jen skvělou příležitostí, jak zapomenout na strasti všedních dnů a odpočinout si od všeho, co na nás život během roku naložil. Je to také ideální doba, kdy můžeme vytáhnout ze šatníku odvážnější modely, ve kterých bychom si do práce netroufli a ukázat tu část sebe sama, kterou si necháváme jen pro spontánní chvilky plné radosti u moře. Přinášíme vám pět tipů na módní kousky, které byste do kufru určitě neměly zapomenout přibalit.


1. Letní šaty


Elegantní, romantické, sexy, vintage. Letní šaty nabízí ideální příležitost, jak rychle a jednoduše proměnit svůj styl. Nemusíte nic složitě kombinovat, díky jedinému kousku oblečení se rázem proměníte na křehkou vílu nebo bohémskou děvu. Když si vyberete správně, stanou se určitě pro svou pohodlnost i vzhled nejoblíbenějším kouskem vašeho dovolenkového šatníku. A ještě jeden tip. K výraznějším designům volte spíše minimalistické šperky, naopak jednodušší střihy i vzory si zaslouží výrazné doplňky.


2. Šátek


Šátek je úžasný a univerzální módní kousek, který by neměl na žádné dovolené chybět. Opět je to o umění výběru. Pokud si vyberete ten správný, můžete ho využít místo parea k plavkám, jako čelenku do vlasů, či místo svetříku pro chladnější letní večery, kdy se se svým milým budete procházet po promenádě.


3. Klobouk


A už jsme u toho. Kdy jindy se můžete vrátit do starých časů elegantních dam, které sebevědomě pluly davem s klobouky na svých hlavách, než právě na dovolené? Vyberte si ten, po kterém vaše srdce už dlouho prahne a pak jej hrdě noste, třeba v kombinaci s letními šaty a stříbrnými prsteny do města i na pláž.


4. Žabky


Nezbytná obuv k moři, ve které zdatnější ženy zvládnou i delší procházky po městě či výšlap na místní vyhlídku. Přestože ohledně bezpečí se nejedná zrovna o nejlepší obuv, díky své praktičnosti i pěknému vzhledu se žabky prostě staly hitem léta číslo jedna.


5. Sluneční brýle


A je tu poslední módní kousek, bez kterého na žádnou dovolenou nevyjíždějte. Sluneční brýle už dávno nejsou pouze prostředkem pro ochranu očí, mnoha lidem slouží jako součást identity. Díky nim si často připadáme tajuplně a stylověji. Některé módní bloggerky si na dovolenou vozí třeba i několikery brýle, pokud si však správně vyberete, bohatě vám postačí jedny.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.