Co se suchou a povadlou kůží na těle

Chybí vaší kůži pružnost a dostatečná obranyschopnost?  Dopřáváte své kůži dostatek tělu potřebných vitamínů a složek podporujících její zdraví? Péče o vaši kůži nejen povrchově ale především vnitřně je základním předpokladem pro plnění její primární funkce ochrany vašeho těla. Co vše můžete udělat pro největší orgán vašeho těla ještě dnes?
Nezbytností pro správnou funkci vašeho zdraví a celého těla jsou vitamíny. Jejich deficit může mít negativní účinky i na stav vaší pokožky.
 
Doplňte vitamín C!
Vitamín C je silným antioxidantem neutralizujícím volné radikály, které jsou hlavní příčinou oxidačního stresu v pleti. Vzhledem k tomu, že vitamín C a E hrají důležitou roli při ochraně pokožky před sluncem, může jejich nedostatek zvýšit riziko poškození kůže. Vitamín C se nachází ve vysokých hladinách vnější vrstvy kůže, ale i v její vnitřní vrstvě. Jeho vlastnosti v boji proti rakovině a jeho role v produkci kolagenu pomáhají udržet pokožku zdravou a pružnou. To je také důvod, proč je vitamín C jednou z klíčových ingrediencí obsažených v mnoha přípravcích pro péči o pleť proti stárnutí. Vyzkoušejte tekutý vitamín C Duolife, který je bezpečným řešením nedostatku tohoto vitamínu. Doplníte jej přirozenou cestou díky unikátní kombinaci přírodních složek. Pokud trpíte na namáhané a popraskané ruce, dopřejte jim ochranný a výživný krém obohacený o vitamín C z e-shopu StayVital
 
Pomáhejte pleti pořádnou dávkou kolagenu!
Říká se, že kolagen je fontána mládí, protože posiluje strukturu pleti a oddaluje známky stárnutí. Stejně jako správný přísun vitamínu C je důležitý pro zdravý vzhled a stav vaší pokožky. Kolagen jako nejhojnější bílkovina ve vašem těle posiluje elastičnost kůže a pomáhá s její hydratací. Existuje několik potravin, které můžete jíst, abyste zvýšili příjem kolagenu, například vepřová kůže či kostní vývar. Můžete vyzkoušet i kvalitní přírodní tekutý kolagen Duolife, které doplní tuto složku vašemu tělu a přináší spoustu zdravotních výhod nejen pleti, ale i kloubům, vazům, šlachám a svalům.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.