Bydlení

Nové balkony na bytových domech

Zranitelným místem starších bytových domů často bývají původní balkony. To platí jak o domech panelových, tak i o zděných, pokud neprošly modernizací a konstrukce balkonů se od jejich vybudování nezměnila. Ale i takový problém má své řešení. Staré balkony lze vyměnit za nové železobetonové lodžie ukotvené na konzolích.

Ocelové konstrukce pro jakoukoli příležitost

Pokud si myslíte, že ocelové konstrukce potřebují jen velké firmy, které s takovou konstrukcí staví výrobní nebo skladovací haly, jste na velkém omylu. Ocelové konstrukce můžete klidně využít i u svého domu, a to nejen při výstavbě a rekonstrukci. I když ve stavebnictví je využití ocelových konstrukcí asi nejširší.

Renovujete svoje bydlení? Na těchto 5 věcí nezapomeňte

Chystáte se na rekonstrukci nemovitosti? Čeká vás několik poměrně náročných týdnů, na které je dobré se připravit. Připravili jsme pro vás pět bodů, na které při revitalizaci nesmíte zapomenout.

Schody musí být hlavně bezpečné

Schodiště spojuje jednotlivá podlaží domu, takže každý z jeho obyvatel po něm chodí nebo i běhá několikrát, případně i mnohokrát denně. Proto musí být schodiště nejen esteticky krásné, ale hlavně i bezpečné. To platí dvojnásobně v domácnostech, kde jsou malé děti, senioři, nebo fyzicky či psychicky postižení.

Kdy se vyplatí tepelné čerpadlo vzduch voda?

Tepelné čerpadlo vzduch voda je vhodné využít na většině území České republiky. Nabízí stabilní a spolehlivý výkon až do - 15 stupňů Celsia. Obecně se tyto zařízení doporučují v oblastech do 600 m n.m. Jaké výhody vám tepelné čerpadlo vzduch voda nabízí?

Kamenné urny hranaté

Odchod někoho blízkého ze života je vždy velmi těžký. Pozůstalé čeká mnoho zařizování, které je třeba zajistit k poslednímu rozloučení.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.