Ocelové konstrukce pro jakoukoli příležitost

Pokud si myslíte, že ocelové konstrukce potřebují jen velké firmy, které s takovou konstrukcí staví výrobní nebo skladovací haly, jste na velkém omylu. Ocelové konstrukce můžete klidně využít i u svého domu, a to nejen při výstavbě a rekonstrukci. I když ve stavebnictví je využití ocelových konstrukcí asi nejširší.

Ocel pro schody i jiné konstrukce

Ocelové konstrukce tvoří například základ klasických i točitých schodišť, a to jak celokovových, tak kombinujících ocel se dřevem, sklem a dalšími materiály. Ocelovou konstrukci mají také některé typy balkonů, stříšek nad balkony, terasami i atrii, nebo celé střechy. U střech je ocel často kombinována se skleněnou či plastovou krytinou. Průhledná střecha je oblíbená u komerčních objektů – hotelů, restaurací, bazénů, ale také autosalónů a dalších obchodních prostor.

Ocelové konstrukce mohou být také základem pro zahradní skleníky, zastřešení domácích bazénů, pergol, přístřešků pro kola i automobily nebo samostatně stojících garáží (plechových i dřevěných). Ocelová konstrukce najde uplatnění také u kotců pro psy a další zvířata, zahradních domků, chatek a jiných objektů u soukromých domů i ve firmách.

Od průmyslu až po divadlo

Hala s ocelovou konstrukcí nemusí být jen fádní oplechovaný hranol. Výrobní i skladovací haly nacházejí široké uplatnění v průmyslu a zemědělství, ale také ve zdánlivě vzdálených oborech. Například některé cílové brány pro sportovní závody mají konstrukci vyrobenou z oceli. Ocelové nosníky potřebují také v divadlech a kulturních sálech, kde je na nich zavěšena celá řada technických prvků, jako je osvětlení, ozvučení i kulisy.

Kvalitní ocel je základem konstrukcí, které dodává firma Kovovýroba Pokorný. Vedle toho zpracovává také jiné kovy a je schopná dodat na míru celou řadu velkých i malých objektů. Více informací a kontaktní údaje najdete na www.ploty-pokorny.cz. Firma sídlí nedaleko Třebíče v obci Krahulov.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.