Festival Hrady CZ je v plném proudu

Již čtrnáctý ročník oblíbeného festivalu Hrady CZ se rozjel na plné obrátky na hradě Točník a pokračuje přes Kunětickou horu, do Švihova, Rožmberku nad Vltavou, odkud vyráží na Moravu na hrad Veveří, do Hradce nad Moravicí, Bouzov a již tradičně na závěr na hrad Bezděz. Na který letos vyrazíte vy?
I letos je festival nabitý skvělou letní atmosférou, o kterou se starají koncerty skupin jako je J.A.R., Horkýže Slíže, Mandrage či Tomáš Klus. Mezi hradními nováčky najdete ale i kapelu Škwor a Marpo & Troublegang. Kromě nich vás potěší nově i Lenny, Slza či kapela Jelen a spousta dalších interpretů.
Novinkou, kterou ocení návštěvníci obou festivalových dnů plných zábavy, je VIP kemp Plus. V předem postavených vybavených stanech se budete cítit jako v hotelu! Návštěvník tohoto kempu si nemusí sebou brát žádné vybavení k přenocování, vše je na místě k dispozici. Kromě pohodlí na spánek, bude posílen signál pro telefony a přenos dat pro sdílení zážitků z festivalu, samozřejmě nebudou chybět wi-fi zóny, bankomat, powerbanky i praktická festivalová aplikace s mapou areálu.
Na festival vyrazte klidně i s dětmi! Hrady CZ jsou připravené s dětskými koutky, foto koutky a doprovodnými sportovními aktivitami. Během letního parna oceníte obří vodní skluzavku anebo se můžete ochladit v přímo v prostorech českých a moravských hradů. Festival Hrady CZ opět spolupracuje s Národním památkovým ústavem a během festivalu nabídne vstupy zdarma na prohlídkové okruhy. Hrady se letos připojují k oslavám sta let od založení Československa a vy si tak můžete vychutnat bohatý program se vším všudy.
Festival Hrady CZ se letos odehraje na Točníku ve Středočeském kraji (13. - 14. 7.), na Kunětické hoře v Pardubickém kraji (20. – 21. 7.), na Švihově v Plzeňském kraji (27. – 28. 7.), v Rožmberku nad Vltavou v Jihočeském kraji (3. – 4. 8.), na Veveří v Jihomoravském kraji (10. - 11. 8.), na Hradci nad Moravicí v Moravskoslezském kraji (17. - 18. 8.), na Bouzově v Olomouckém kraji (24. - 25. 8.) a na Bezdězu v Libereckém kraji (31. 8. - 1. 9.).

Kompletní line-up jednotlivých hradů se dozvíte na oficiálních stránkách festivalu.
Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.