Martha Issová Dejvické divadlo Martha Issová Dejvické divadlo

Martha Issová bude na jevišti v Dejvickém divadle i v La Fabrice

Martha Issová se s novou divadelní sezónou vrací na jeviště La Fabriky a Dejvického divadla, své domovské scény.


Krasavice Interkontinentální

Krasavice Interkontinentální (Arte et Marte) je klaunské duo o přátelství, jehož autorkami a hlavními aktérkami jsou Martha Issová a Anna Polívková Zábavné představení pojednává o přátelství a to nejen o jeho světlých, ale i stinných stránkách. Nabízí 2D animace, přízemní akrobacii, postýlkovou scénku, tanec, zpěv, pláč, řev a především vynikající herecké výkony obou hereček.

Martha Issová

V Dejvickém divadle Martha Issová hraje hned v několika představeních, včetně aktuální, s nadšením přijaté novinky Vzkříšení.

Uvidíme ji také jako Otýlii, jednu z osudových postav Goethova románu Spřízněni volbou. Novomanželé Eduard a Charlotta se odstěhují na svůj venkovský zámek, rozhodnuti žít osamoceni a mimo společenský život. Všechno se ale změní příjezdem Eduardova přítele Oty a Charlottiny neteře Otýlie… První české uvedení nejvýznamnějšího románu německého klasicismu v Dejvicích režíroval J. A. Pitínský.

Kafka´24 je hra inspirovaná posledním rokem života Franze Kafky. Martha Issová zde ztvárnila roli milenky Maxe Broda. Bude k vidění dokonce s anglickými titulky. Autor inscenace Karel František Tománek zachytil závěrečnou fázi Kafkova života, kdy začal žít s Dorou Diamantovou, vedle svých vlastních problémů řešil i peripetie milostného života přítele Maxe Broda a zhoršující se zdravotní stav jej nakonec dovedl do sanatoria v rakouském Kierlingu, kde zemřel na tuberkulózu.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.