Propagujte se soutěžemi na Vyhrajto.com

Dát o sobě vědět nemusí stát velké peníze. Ideální je, když si informace, které zmiňují vaši firmu, lidé mezi sebou sdílejí sami a zdarma. Ideálním způsobem, jak toho docílit, je nabídnout lidem možnost něco vyhrát. Uspořádat soutěž tak, aby odpovídala platné legislativě a zároveň byla atraktivní pro soutěžící ale není úplně jednoduché. Pokud nemáte čas a energii soutěže sami pořádat, vyzkoušejte třeba Vyhrajto.com.

Jedná se o projekt, jehož cílem je zviditelnění firem prostřednictvím organického dosahu a následného nárůstu lajků (To se mi líbí) na firemní stránek na sociálních sítích, a to formou sdílených soutěží a příspěvků. Firma dodává pouze výhru, ideálně produkt, který je pro ni charakteristický, a o vše ostatní se postarají lidé z uskupení Great Business, kteří za projektem Vyhrajto.com stojí. A pokud nemáte produkt, který je vhodnou cenou do online soutěže, určitě vám poradí, jakou výhrou se můžete zviditelnit.

Soutěže jsou veřejností vnímány mnohem lépe než klasická inzerce. Navíc na Vyhrajto.com nemusí soutěžící plnit žádné komplikované úkoly, stačí dát lajk soutěžní stránce i příspěvku a také stránce firmy, která do soutěže věnovala výhru, a v komentáři označit někoho ze svých přátel. Soutěž se tak genericky, to znamená bez inzerce, dostává k dalším lidem. Zároveň s tím roste počet osob, kterým se líbí facebooková nebo instagramová stránka firmy. Čím více má stránka fanoušků, k tím více adresátům se dostanou všechny příspěvky.

O vyhodnocení, kontaktování výherce ani odeslání výhry je postaráno. Zapojená firma pak dostane od Great Business podrobné vyhodnocení dosahu i interakcí lidí. Umí zároveň také analyzovat, kdo se do soutěže zapojil a poskytnout tak firmě podrobnější demografické údaje. V základní verzi je soutěž sdílena na stránky s celkem 150 000 fanoušky z Čech i Slovenska, ale po dohodě lze za příplatek zajistit zásah v řádu milionů.

Zdroj: www.great-business.eu
Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.