Smrt může být šokem

Zajistit poslední rozloučení nemusí být vždy jednoduchým úkolem. Někdy je odchod někoho blízkého z tohoto světa natolik neočekávaný, že pozůstalí zůstanou doslova v šoku, neschopni řešit mnoho neodkladných detailů, které s úmrtím a organizací pohřbu souvisejí. Ale jejich řešení nesnese odkladu. Proto je důležité vybrat si skutečně kvalitní pohřební ústav, který vás většiny starostí zbaví.
Právě takovým je Pohřební ústav Škarek, který sídlí v obci Kojetice nedaleko Třebíče. Své služby poskytuje klientům v širokém okolí, ale v případě zájmu i kdekoli jinde v České republice. Svým klientům je k dispozici každý den 24 hodin, včetně svátků.

Pomohou vám ihned poté, co vás blízký člověk opustí. Po návštěvě ošetřujícího lékaře, případně lékaře ze záchranky odvezou tělo do márnice, kde zůstane až do posledního rozloučení. Zajistí oblečení zesnulého do vámi vybraných šatů, vytisknou vám velmi rychle smuteční oznámení. Ne každý může odjet domlouvat podrobnosti pohřbu přímo do pohřebního ústavu, ale v takovém případě ho navštíví zaměstnanci pohřebního ústavu přímo doma.

Pohřební ústav Škarek
nabízí veškeré služby související s posledním rozloučením i uložením ostatků do hrobu či na urnové místo, podle toho, zda se pozůstalí rozhodnou pro klasický pohřeb do země, nebo pro zpopelnění. Zajistí jakýkoli civilní i církevní pohřeb, včetně oslovení smutečního řečníka, hudebního doprovodu, fotografií či videa a samozřejmě také výběru rakve nebo urny, květinové výzdoby, svící a dalších potřebných doplňků. Podle přání pozůstalých také vyrobí pomník, včetně fotokeramiky a kamenických prací, případně kamenných plastik a ozdob.

Profesionálové z Pohřebního ústavu Škarek vám ale mohou poradit i s dalšími záležitostmi, které s úmrtím v rodině souvisejí. Pokud se spolehnete na kvalitní servis, zvládnete i tuto těžkou situaci snáze.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.