Kamenné urny hranaté

Odchod někoho blízkého ze života je vždy velmi těžký. Pozůstalé čeká mnoho zařizování, které je třeba zajistit k poslednímu rozloučení.
V současné době je velkou výhodou, že mnoho věcí souvisejících se zařizováním pohřbu je možné zajistit z domova online. Takto lze objednat i hřbitovní urnu, případně urnový obal, pokud se rodina rozhodne pro zpopelnění.

Urny a urnové obaly se vyrábějí z mnoha materiálů, na něž je možné umístit osobní data zesnulé osoby, popřípadě grafický motiv. K tomu se používá technika pískování, případně gravírování. Urny a urnové obaly mohou být hliníkové, nerezové, plastové, nebo dokonce i pryskyřicové. Ale mezi nejoblíbenější patří stále tradiční kamenné urny a urnové obaly.


Kamenné urny

Urny a urnové obaly se vyrábějí z přírodní žuly. Klasický oblý obal urny v posledních letech doplňují rovněž hranaté kamenné urny. Můžete si vybrat z celé řady odstínů přírodní žuly, tak aby urnový obal ladil s pomníkem, kolumbáriem, skříňkou na urny či jiným prostorem, kde bude urna uložena. Dodávají se v mnoha barevných odstínech, např. v černé, šedé, bílé, béžové, hnědé, červené, zelené.

Materiály si firma vybírá z celého světa.
Ze žuly se vyrábí i další hřbitovní doplňky, například náhrobní svítilny a vázy, které lze s urnou a pomníkem sladit. Kromě žuly je možné kamennou urnu vyrobit také z mramoru.

Máte-li zájem prohlédnout si skvěle zpracované hranaté kamenné urny, můžete se inspirovat například v e-shopu Kamenictví Dvořák. Dáváte-li přednost osobnímu výběru, můžete navštívit přímo provozovnu kamenictví v Telči.
Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.