Kam o víkendu? Kam o víkendu?

Kam o víkendu?

Víkend klepe na dveře a vy přemýšlíte, kam vyrazíte? Můžete vyrazit s dětmi, sami s partnerem či s partou přátel. Je jedno, v jakém složení chcete jít. Nechce se vám sedět doma a koukat na televizi? To je jasné, venku je hezky a vás to láká. Jenže, nevíte přesně, co podniknout? Nemáte žádné tipy a inspiraci? Přineseme vám pár tipů, které by se vám mohli hodit.

Když je venku hezky
Když je venku hezky a vy chcete vyrazit někam ven, pak můžete sledovat kalendář akcí, které právě probíhají ve vašem městě nebo v blízkém okolí. Mnohdy ani nevíte, jaké velmi zajímavé akce se okolo vás dějí. Nejrůznější slavnosti, akce pro děti i dospělé. Vyrazit můžete například také někam za sportem, na procházku, s dětmi na hřiště, na adventure golf, hrát pétanque. Výborný je například také výlet na hrad, zámek, do ZOO, různých zábavních parků. Stačí jen vybrat to, co se vám líbí.

Když je venku škaredě
Pokud venku prší, sněží, je zima, chladno, pak využijte pro své víkendové aktivity něco, kde budete v teple a pod střechou. Návštěva aquacentra, saunového světa, denních lázní vás skvěle uvolní. O zábavu se postará kino nebo divadlo. Chcete-li se nejen bavit, ale například také vzdělávat, pak využijte nejrůznější muzea a akce, které se konají pod střechou.

Neznamená, že když je venku škaredě nebo že není momentálně hlavní sezóna, že budete sedět doma. Máte-li sebou menší děti, zajděte s nimi do dětských center. Oni si zde mohou krásně vyhrát na prolézačkách a vy si můžete dát kávu a popovídat si s kamarádkami. V zimě vás nemusí zastavit ani zima, teple se oblékněte a vyrazte na procházku zasněženým městem nebo s dětmi na kopec bobovat a sáňkovat. Alespoň na chvíli se vrátíte do dětských let.

Doporučujeme

Populární
cache/resized/f914ba4dee1012de3c8c18818cbfa114.jpg
Zdraví a životní styl
cache/resized/e5bbabacc22f029a2252c6b58cb3a831.jpg
Zdraví a životní styl
cache/resized/b1abd932c8b52eccffe29bc26b2925b8.jpg
Volný čas

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.