Nový kabát pro dům: Čistou fasádu můžete mít i vy

Jarní úklid se netýká pouze domácnosti, ale celého domu. Na mysli máme i fasádu, která si zaslouží stejnou péči. Špinavá zeď je špatnou vizitkou domu. Vyčistit fasádu je možné i jinak, než jen novým nátěrem. Existuje řada metod, která vás zbaví usazeného prachu, mastnoty a stopy kyselých dešťů. Čištění fasád se postará i o nánosy barev ze sprejů a dalších nečistot, které nejsou příliš běžné.

Čistá fasáda je základ spokojeného domu

Velkým znečišťovatelem fasád jsou barvy ze spreje. Obzvláště v posledních desetiletí jsou posprejované domy naprosto běžné. V dřívějších dobách bylo odstranění sprejů velmi náročné a nákladné. V posledních letech je čištění fasád dostupnější a hravě si poradí i se sprejem. Existují totiž ochranné nátěry, které si s graffiti poradí. Nejúčinnější metodou na odstranění nečistot a špíny z fasády je pískování. Atmosférická špína se skládá z prachu, smogu, kyselých dešťů a dalších nečistot. Tuto vrstvu není možné odstranit silným proudem vody. V takovém případě je lepší obrátit se na specializovanou firmu, která si s touto nečistotou poradí a použije adekvátní prostředky.

Proč odstranit nečistoty z fasády

Pravidelné čištění fasády vám ušetří spousty peněz, starostí a času. Zajištění nového nátěru je časově náročné a drahé. Čištění fasády je mnohem snadnější, rychlejší, účinnější a ekonomičtější. Fasádu můžete očistit vlastními silami, pokud si zvolíte ty správné prostředky. Pokud nemáte dostatek času, je možné zaúkolovat firmu, která se na čištění fasád specializuje. V takovém případě máte jistotu, že fasáda bude jako nová a zároveň chráněna proti nečistotám. Čistá fasáda má své kouzlo. Činí budovu reprezentativní a zároveň chrání celý dům. Čištění fasády je taky nejjednodušším způsobem, jak docílit novoty, za minimální úsilí a peněz.  

Doporučujeme

Populární
cache/resized/63493466423827522b75e17f3b7f6bc4.jpg
Zdraví a životní styl
cache/resized/e5bbabacc22f029a2252c6b58cb3a831.jpg
Zdraví a životní styl
cache/resized/f914ba4dee1012de3c8c18818cbfa114.jpg
Zdraví a životní styl
cache/resized/b1abd932c8b52eccffe29bc26b2925b8.jpg
Volný čas

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.