Moderní koupelny

Nemusíte mít zrovna nový dům, abyste si mohli užívat relax v moderní koupelně. Tento luxus si můžete dopřát i v obyčejném panelákovém bytě. Starou koupelnu lze přeměnit v místo, kde vám bude dobře po náročném dni.

Dokonce si svou koupelnu můžete zařídit po vzoru atraktivních snímků v časopisech o bydlení. Pomůže vám v tom některá ze specializovaných firem, která realizuje moderní koupelny na klíč. Pokud vám stávající koupelna již nevyhovuje a toužíte po její modernizaci, na kterou se vám nedostává momentálně dostatek peněz, můžete začít s rekonstrukcí postupně. To znamená nahrazovat zastaralá zařízení novými a obměňovat koupelnové vybavení. Na trhu je dnes pestrá nabídka van, umyvadel, koupelnového nábytku a různých doplňků.

Vany a sprchové kouty
Častým řešením je nahrazení vany sprchovým koutem. V malém prostoru tak lze ušetřit místo, kam můžete umístit například pračku. Současné moderní koupelny jsou však většinou řešeny velkoryse kombinací vany a sprchového koutu. Má to své výhody, neboť sprchový kout lze využívat k rychlému osprchování a osvěžení hlavně v horkých letních dnech. Ve vaně se můžete naložit do provoněné vody a případně si dopřát i bublinkové masáže. Vany se dnes vyrábějí v nejrůznějších tvarech, od rohových přes čtvercové, půlkruhové až po atypické.

Hydromasážní boxy
Skutečně moderní vybavení představují masážní boxy, které připomínají malé domácí wellnes studio. Je to vlastně sprchový kout vybavený tryskami, neboli hydromasážní box. Trysky jsou nastavitelné, takže si můžete dopřát příjemnou masáž různých částí těla. K vybavení masážního boxu patří rovněž hlavová sprcha, na které si můžete nastavit třeba tropický déšť. Další variantou je sprchová hlavice s hadicí. Některé luxusnější masážní boxy jsou dokonce vybaveny reproduktory, takže si při sprchování můžete pustit relaxační hudbu.

Koupelnový nábytek a doplňky
Moderní koupelna vyžaduje pohodlný nábytek s dostatkem úložných prostor. Nepostradatelnou součástí koupelny je zrcadlo. Velice praktické je moderní zrcadlo s osvětlením, které je řešeno nejčastěji postranním LED svítidlem. Další variantou jsou galérky se zrcadlem a případně i s elektrickou zásuvkou. Pokud hovoříme o světle, je v moderní koupelně ideální bodové osvětlení.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.